חברת הדמיה

סטודיו מעיין גולן עוסק ביצירת סביבה וירטואלית תלת ממדית ובמתן פתרונות גראפיים ותלת ממדיים לחברות בנייה, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים.

אנו אוצרים ידע וניסיון בתחום ההדמיות הממוחשבות לסקטור הנדל"ן (חוץ ופנים) ותחום הדמיות מוצר, ובעזרתם יוצרים כלי המחשה מגוונים לתהליכי תכנון, בנייה ועיצוב. אנו מייצרים הדמיות לפרויקטים בארץ ובחו"ל, ומפיקים עבור לקוחותינו תכנים שיווקים: הדמיות אדריכליות, סרטי תדמית וסיורים וירטואליים בתלת ממד. מעצבי הפנים שלנו מגישים חללים מוקפדים וראליסטים, המהווים בסיס עיצובי והשראה, ומאפשרים ללקוחותינו להנות מהתמחות ייחודית זו לאורך כל תהליך הפרויקט.

נדבך חשוב עבורנו בהתקשרות עם הלקוח הינו יצירת קשר אישי, המאפשר לנו להיות קשובים לצרכים ודרישות הפרויקט ולשים דגש על התרומה שלנו מזווית ההתמחות והניסיון. תהליך העבודה שלנו שקוף ונהיר ללקוח ומגובה בעדכונים ואבני דרך על פי מורכבות הפרויקט. הסטודיו הינו רענן ודינמי, מקפיד להתעדכן בטכנולוגיות, טרנדים ופיתוחים עכשוויים ועתידיים. אנו בעלי מעוף ושאיפה להפתיע, איננו מסתפקים רק במה שרואה העין ושומרים על איכות ויצירתיות.

סטודיו-מעיין_הדמיות-אדריכליות_חברת-הדמיה_צוות-הסטודיו

הצוות שלנו

את הסטודיו מובילה מעצבת הפנים מעיין גולן ברוח אינטימית, ייחודית, תוך מתן דגש על מקצועיות חסרת פשרות. מטרתנו להעניק לכל לקוח את הביטחון בתהליך העבודה, בעמידה בלוחות זמנים ובתוצר הסופי. "לתהליך העבודה שלי אני מביאה לא רק את הכלים הטכניים, אלא את אישיותי ותחומי העניין שלי, הסובבים סביב עולם האסתטיקה, העיצוב והאומנות. אני מאמינה בסקרנות ובפתיחות, בעבודה מקצועית ללא רבב ומעל הכול פשוט נהנית ליצור".

צוות הסטודיו מורכב מאנשי מקצוע יצירתיים ומקצועיים, המגיעים מתחום העיצוב והאדריכלות. אנו משקיעים משאבים רבים בהתפתחות מקצועית, בהתאם לפיתוח התעשייה ותחום התלת-מימד. במקביל לידע המקצועי, שמנו לנו כמטרה אישית, מתוך אהבה ועניין, להתעדכן ברמה יומיומית בכל הנוגע לעולם העיצוב. מרבית העשייה בסטודיו נשענת על רעיונות ייחודיים וחשיבה מחוץ לקופסה של הצוות, שמאתגר את עצמו ואת התוצרים שאנו מספקים ללקוחותינו – כל יום מחדש.

בין לקוחותינו